Międzynarodowy Kongres Myślenia Krytycznego

Kongres 2018

Kongres 2018

Kongres Myślenia Krytycznego to nowe wydarzenie na mapie szkoleniowej Polski. „TOC dla Edukacji Polska” oraz „Fundacja Thinking Zone” postanowiły powołać cykliczne, coroczne wydarzenie, którego celem jest promocja i edukacja MYŚLENIA KRYTYCZNEGO wśród nauczycieli i rodziców Ta kompetencja nr 1  XXI wieku jest w Polsce nadal bardzo mało znana. Postanowiliśmy to zmienić.

W tym roku KONGRES MYŚLENIA KRYTYCZNEGO będzie poświęcony NARZĘDZIOM TOC – w tej chwili to jedyne w Polsce, dostępne w formie szkoleniowej, narzędzia myślowe, które uczą rozwijać myślenie krytyczne.

TOC dla Edukacji to nie tylko narzędzia, to filozofia życia i edukacji, która „działa” od 22 lat na świecie, a od 12 w Polsce.
Posiadamy ogromne doświadczenie, mamy praktykę na wszystkich poziomach edukacyjnych, w odniesieniu do wszystkich przedmiotów nauczania. Na Kongres zaprosiliśmy kilkunastu trenerów ze świata i ponad 20 z Polski. Tym wszystkim podzielimy się z Państwem podczas I KONGRESU MYŚLENIA KRYTYCZNEGO – TOC, który odbędzie się w dniach 29.11-01.12.2018 w Gdańsku

Serdecznie zapraszam
Maciej Winiarek, Dyrektor TOC dla Edukacji Polska

Zamknij menu
×

Koszyk