Międzynarodowy Kongres Myślenia Krytycznego

Korzyści

Korzyści z uczestnictwa w kongresie TOC

Dowiesz się czym jest Myślenie Krytyczne

Od wielu lat uznawane za najważniejszą kompetencję XXI w., choć w Polsce najczęściej mylnie kojarzone z ”krytykowaniem”. Jest wartościową, przydatną umiejętnością, którą powinien posługiwać się każdy absolwent, każdej szkoły. Na Kongresie dowiesz się o nim wszystkiego.

Dowiesz się czym jest TOC

Większość nauczycieli chce rozwijać Myślenie Krytyczne, ale nie wie jak – narzędzia TOC są w tej chwili jedynym narzędziami myślowymi w Polsce, które stosowane systematycznie rozwijają wszystkie postawy Myślenia Krytycznego. Na Kongresie poznasz wszystkie trzy narzędzia TOC.

Dowiesz się jak w praktyce działają narzędzia TOC i Myślenie Krytyczne

Warsztatowy charakter Kongresu pozwala nauczyć uczestników praktycznego zastosowania TOC i Myślenia Krytycznego na ich własnym przedmiocie – minimum teorii, maksimum praktyki! Od razu będziesz mógł zastosować TOC na swoich lekcjach.

Spotkasz mnóstwo ludzi którzy stosują TOC

Kilkudziesięciu prelegentów z Polski plus kilkudziesięciu uczestników Kongresu – mnóstwo inspiracji, mnóstwo możliwości dowiedzenia się „jak”.

Poznasz doświadczenia innych krajów

Oprócz polskich, będzie możliwość zetknięcia się z doświadczeniami krajów z całego świata – co robią inaczej, jakie inne wyzwania i rozwiązania znajdują?

Staniesz się częścią naszej społeczności

Nasz Kongres ma charakter cykliczny. Budujemy społeczność nauczycieli, którzy są zainteresowani, a może zafascynowani Myśleniem Krytycznym oraz chcą rozwijać siebie i swoich uczniów w tym obszarze. Razem łatwiej! Przyłącz się już dziś!

Zamknij menu
×

Koszyk