Międzynarodowy Kongres Myślenia Krytycznego

Aktualności


Szkolenia dla początkujących

Celem Kongresu jest promocja i edukacja myślenia krytycznego. Aby móc to w pelni zrealizować przygotowaliśmy specjalną sesję porannych szkoleń.

Codziennie rano, od 9.00 do 12.30 dostępne są dwa szkolenia.

  • Szkolenie z narzędzi TOC – w ciągu 3 godzin nauczymy Was szybko 3 narzędzi TOC, tak abyście mogli aktywnie uczestniczyć i rozumieć treści na popołudniowych prezentacjach czy warsztatach. Nauczycie się myślenia logicznego, rozwiązywania konfliktów oraz realizacji ambitnych celów.

  • Szkolenie z Map Rozwiązywania Problemów – w ciągu 3 godz nauczymy Cię jak myśleć wizualnie na matematyce. Trzy, bardzo proste Mapy, dzięki którym Twoi uczniowie sami zaczną odkrywać reguły, umiejętnie je stosować w prostych zadaniach oraz dzielić duże wyzwania na małe, proste do rozwiązania. Pierwszego dnia szkolenie to poprowadzi twórca Map – dr Danilo Sirias z USA

Po obu szkoleniach możesz zapisać się na prezentacje lub warsztaty tematyczne. Dzięki porannym szkoleniom nauczycie się obu metod, będziecie mogli bardziej skorzystać z popołudniowych warsztatów oraz będziecie mogli zacząć pracować z TOC od następnego dnia, na swoim przedmiocie.

Serdecznie zapraszamy do zapisów.

Codziennie tylko 25 os. może wziąć udział w tych szkoleniach, wiec pospieszcie się i zapiszcie się już dziś.

Zamknij menu
×

Koszyk