Międzynarodowy Kongres Myślenia Krytycznego

Aktualności


Udział w Kongresie dostępny w trzech pakietach cenowych

Biorąc pod uwagę różnorakie doświadczenia z TOC przyszłych uczestników Kongresu oraz ich oczekiwania przygotowaliśmy dla Was trzy pakiety, które różnią się zarówno ceną jak i ofertą.

Dla tych którzy znają i stosują TOC, ale chcą się udoskonalać, mamy Pakiet Złoty, który w cenie 580 zł zapewni, podczas trwania całego Kongresu, dostęp do 24 prezentacji, 2 warsztaty lub szkolenia dziennie oraz certyfikat ukończenia szkolenia. W cenie również codzienny lunch i przerwy kawowe.

Dla tych, którzy znają TOC ale potrzebują trochę praktyki i wymiany doświadczeń, najlepszy będzie Pakiet Srebrny, który w cenie 490 zł zapewni, podczas trwania całego Kongresu, dostęp do 24 prezentacji, 1 warsztatu lub szkolenia dziennie oraz zaświadczenia o uczestnictwie w Kongresie. W cenie również codzienny lunch i przerwy kawowe.

Dla tych, którzy chcą poznać TOC i szukają inspiracji przygotowaliśmy Pakiet Brązowy. W cenie 399 zł jest, podczas trwania całego Kongresu, dostęp do 24 prezentacji, zaświadczenie uczestnictwa w Kongresie oraz codzienny lunch i przerwy kawowe.

Zapraszamy do wyboru najwygodniejszego dla siebie Pakietu.

Do końca września Pakiety w promocyjnych cenach (-10%)!

PAKIETY

Zamknij menu
×

Koszyk