Międzynarodowy Kongres Myślenia Krytycznego

Warsztaty

Warsztaty

Nasz Kongres, na tle innych konferencji edukacyjnych, będzie miał unikatowy, nowatorski charakter. Naszym celem jest przeszkolenie uczestników, a nie tylko zainspirowanie ich.

Dlatego przez wszystkie trzy dni Kongresu uczestnicy będą mogli skorzystać z prawie 30 warsztatów szkoleniowych. Każdy będzie prowadzony przez wieloletnich praktyków TOC. Warsztat będzie trwał około 2,5 godz (z przerwą kawową). Każdy dzień jest poświęcony innemu narzędziu TOC, dlatego codziennie będzie mnóstwo warsztatów do wyboru.

Jak je wybierać?

  1. Jeśli nie znasz jeszcze narzędzi TOC, to wybierz się najpierw na poranne szkolenie startowe (9.00 -12.00), a po przerwie obiadowej wybierz warsztat z własnego poziomu edukacyjnego, z własnego przedmiotu
  2. Jeśli znasz już narzędzia TOC, polecamy poranną wizytę w Audytorium, gdzie będzie można zobaczyć najważniejsze prelekcje Kongresu, a po obiedzie wybierz warsztat ze swojego przedmiotu.

Warsztaty będę prowadzone w małych grupach, do 25 os. Będzie można porozmawiać z trenerem, zadać wszystkie nurtujące pytania, rozwiać swoje wątpliwości.
Serdecznie zapraszamy!

Zamknij menu
×

Koszyk